2007

Výlov 2007

Dne 13. 10. 2007 proběhl výlov Zahájského rybníka.

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

Podoubravský víceboj 2007

Dne 25. 8. 2007 se v Jeřišně konal Podoubravský víceboj 2007. S chutí zvítězit se zúčastnilo 17 tříčlenných družstev obcí Podoubraví. Celou akci zaštítila obec Jeřišno, která se postarala o organizaci celé soutěže, pobavení a občerstvení diváků. Za to obci Jeřišno patří poděkování.

Soutěžilo se v těchto disciplínách: běh s pinkajícím pingpongovým míčkem, střelba ze vzduchovky, stavění přepravek a na čas je donést do cíle, chůze na chůdách a pátou disciplínou měla být jízda na trojkole, ale to se během první jízdy družstvu Bezděkova podařilo odstavit. Místo trojkola byla zařazena disciplína-udržet co nejdéle 14 kilové dřevěné razítko Podoubraví.

Vítězné pořadí:
1. místo: Obec Bezděkov 
2. místo: Městys Libice nad Doubravou 
3. místo: Obec Dolní Sokolovec

Obec Sobíňov skončila na 5. místě (před Chotěboří, Ždírcem nad Doubravou a dalšími…).

Všem obcím patří velká gratulace za pěkné výsledky a chuť si zasportovat. 
Celá akce probíhala za krásného slunečného počasí. Program dne byl zpestřen vystoupením chotěbořských mažoretek, SDH Jeřišno předvedlo požární útok, Vilémovské boubelky ukázali, že tančit opravdu umí, sourozenci Haškovi z Jeřišna učili starosty latinskoamerický tanec, což se divákům velmi líbilo. 
Příští rok se můžeme těšit na další ročník, který bude v režii vítězné obce Bezděkov.

Převzato z www.podoubravi.cz

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

Léto v Železných horách 2007

V sobotu 4. srpna se konal již tradiční 13. ročník dálkového pochodu a cykloturistické jízdy Léto v Železných horách. Zde naleznete fotografie jak ze samotné jízdy, tak i z následné zábavy na místním parketu.

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

Den Země 2007

21. dubna se uskutečnil další ročník „Dne Země“. Pořádající příznivci ochrany přírody z Chotěboře měli jako vždy vše dobře připravené. Pro děti je takováto akce určitě přínosem. Pěkným zabavením, zpestřením a pro některé zážitkem bylo první setkání s koňmi, které jistě obohatilo program.

Takovéto akce mají jistě své místo při výchově mladé generace, kdy v začátku se dbalo na slušné pozdravení a poznávání přírody pod vedením lidí, kteří o přírodě vědí své. Pro Sobíňov je a bude každá takováto akce svým způsobem vyznamenáním a vysvědčením o tom, že jsme krásnou a udržovanou obcí.

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

Obecní ples 2007

Fotografie z tradičního obecního plesu.

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»


Seznam galerií