Bez stromečku nejsou Vánoce 2019 - výsledky

V roce 2018 se vítězem putovní soutěžní výstavy „Bez stromečku nejsou Vánoce " stal stromeček z Městské knihovny ve Ždírci nad Doubravou. Místní akční skupina Havlíčkův kraj pořádala ve spolupráci s městem Ždírec nad Doubravou v době vánočních svátků 2019 již jedenáctý ročník společné akce „Bez stromečku nejsou Vánoce“, která byla spojena se soutěží o nejhezčí vánoční stromek.  Letošní ročník této soutěže proběhl v Kulturním zařízení města Ždírec nad Doubravou – v Galerii Doubravka. Slavnostní zahájení výstavy se konalo v úterý 17. prosince 2019 v 17 hodin. Hlasování o nejhezčí stromeček bylo ukončeno v sobotu 28. prosince 2019 v 16.00 hodin. Soutěže se zúčastnilo celkem 14 stromečků ze třinácti obcí, které jsou sdruženy v MAS Havlíčkův kraj. Do Galerie Doubravka se na výstavu vánočních stromečků přišlo podívat více jak 500 návštěvníků. Všecky stromečky byly opravdu krásné a rozdávaly radost. Se ziskem 83 hlasů zvítězil stromeček z Místní knihovny Sobíňov. Vítězi srdečně gratulujeme!

Za organizaci spojenou s pořádáním výstavy děkujeme paní Zdeně Lédlové a paní Daně Joskové z Kulturního zařízení města Ždírec nad Doubravou a všem ochotným dobrovolníkům, kteří přiložili ruku k dílu, aby mohla tato akce dále pokračovat. Těšíme se na setkání při 12. ročníku o Vánocích 2020 ve vítězném Sobíňově.

Jaroslava Hájková, ředitelka MAS Havlíčkův kraj, o.p.s.

 

Bez stromečku nejsou Vánoce – vyhodnocení soutěže (pořadí stromečků):

1.      Místní lidová knihovna Sobíňov – 83 hlasů (1. místo)

2.      ZŠ a MŠ Sobíňov – 77 hlasů (2. místo)

3.      MŠ Vatín – 71 hlasů (3. místo)

4.      Obec Sazomín

5.      Obec Studnice

6.      Obec Chlumětín

7.      Svratka

8.      SDH Oudoleň

9.      Obec Slavětín

10.    Kameničky

11.    Dlouhá Ves – Marie Maříková a děti SDH Dlouhá Ves

12.    Kulturní zařízení města Přibyslav

13.  , 14. Obec Cikháj a ZŠ Havlíčkova Borová

Autor: Miloš Starý | Kdy: před dvěma roky |

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv