Hejtman Kraj Vysočina Jiří Běhounek upozorňuje na vysoké nebezpečí požárů

Hejtman Kraj Vysočina Jiří Běhounek upozorňuje na zvýšené nebezpečí požárů, které nyní hrozí i v Kraji Vysočina. Podle meteorologů budou v následujících dnech trápit celou Českou republiku extrémně vysoké teploty. „Lidé by měli omezit fyzickou námahu, vyhýbat se dlouhému pobytu na přímém slunci, pít dostatek tekutin a ideálně úplně vyloučit manipulaci s otevřeným ohněm nebo aktivity, které by mohli zapříčinit vznik požáru,“ apeluje na veřejnost hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Autor: Miloš Starý | Kdy: před šesti roky |

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv