Informace z HC Chotěboř

V hokejovém klubu se v současné době vše připravuje na další sezónu, nejmladší mužstva jsou přihlášena do soutěží v Kraji Vysočina, po reorganizaci dorosteneckých a juniorských soutěží, kterou provedl ČSLH, náš klub musel přihlásit regionální ligy mladšího a staršího dorostu. O tom, kdo bude soutěže řídit, jména soupeřů a další organizační věci, se dozvíme po zasedání VV ČSLH po 6. 6. 2017.

Jsme velice rádi, že naše A mužstvo bude i další ročník hrát tradičně v KLM Pardubického kraje, ačkoliv se dlouhou dobu nevědělo, zda nebude zřízena tato soutěž i na Vysočině, k čemuž k naší spokojenosti nakonec nedošlo. Aktiv klubů Pardubického kraje se uskuteční 27. 6. 2017.

Na úvodní schůzku A mužstva s vedením klubu a novou trenérskou dvojicí bylo pozváno všech 35 hráčů spadajících do této kategorie. Hráčům byl představen nový hlavní trenér Aleš Kraučuk a asistent Aleš Vomela. Oba v našem klubu v minulosti působili jako aktivní hráči a pevně věříme, že tato změna byla nutná a hokeji pomůže.

Co se týká hráčského kádru, tak i tam dojde zcela jistě ke zvýšení konkurence, když se podařilo přivézt na hostování 4 hráče, kteří by měli být přínosem, dále se zapojili i mladíci z bývalé juniorky. Mužstvo od poloviny května 3× týdně trénuje, docházka je zatím na velice dobré úrovni a je na každém hráči, jak k přípravě přistoupí a popere se o místo. Konečnou sestavu trenéři oznámí na konci září.

Letní přípravou procházejí i všechna mládežnická mužstva.

Vedení klubu usilovně hledá nové zájemce o práci v klubu – hlavně dobrovolníky na pořadatelskou službu a taktéž hledáme někoho, kdo by dokázal obsluhovat internetové stránky klubu a facebook.

Nadále se můžete stát i členem HC, stačí vyplnit přihlášku a zaplatit členský příspěvek.

Na sobotu 24.6.2017 připravujeme oslavu, když Hynek a Radim Zohornovi, přivezou do Chotěboře Masarykův pohár, který získali v mužstvu Kometa Brno. O této akci Vás však budeme ještě včas přesně informovat.

Na závěr děkujeme všem, kteří nás budou v další sezóně nadále podporovat a těšíme se na viděnou.

Autor: admin | Kdy: před čtyřmi roky | Sport

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv