Jarní korálky

Vážené přítelkyně tvůrčích dílen! Po obecním plese se uvolní zasedací síň na obecním úřadě. Můžeme se tedy sejít 11. a 18. března v 18.00 hodin. Pak už bude první jarní den, na který se budeme chystat. Nabízejí se proto náměty na zkrášlení nejen svého domova, ale také sama sebe. Lektorování se ujmou Jana Konfrštová, která si pro vás připravila návod na zhotovení kytiček a jarního hmyzu a Gábi Adamcová, která vám ukáže jednoduchou výrobu originálních náušnic. Materiál si budete moci, jak už se stalo zvykem, koupit na místě. Milovnice korálkování si zajisté už našly na internetu nebo v odborných publikacích jiné, možná i složitější náměty, ale myslíme si, že kromě společné tvorby si na svých setkáních ceníme právě toho, že se sejdeme, popovídáme si a případně ukážeme ostatním, co se nám povedlo. Nebude u toho opět chybět šálek čaje a domácí pečivo. Těšíme se na vás.

Za organizátory: B. Krčová

Autor: admin | Kdy: před osmi roky | Události a akce

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv