Léto v Železných horách 2011

leto-zh-znak-maly V sobotu 6. srpna 2011 se uskutečnil již sedmnáctý ročník akce Léto v Železných horách.  Počasí bohužel nebylo takové, jaké by si všichni přáli, ale je potřeba říct, že mohlo být také hůře. Teplota okolo dvaceti stupňů byla ideální, nicméně kolem osmé hodiny ranní začalo pršet a déšť ztížil cestu pěším i cykloturistům. I přes tyto skutečnosti se však sešlo a sjelo 365 lidí. Pro všechny účastníky bylo připraveno mnoho tras v různé délce a každý si tak mohl vybrat podle svých schopností.

Po příchodu (příjezdu) do cíle dostal každý účastník pěkný diplom. Odpoledne již bylo bez deště, na letním parketě si všichni příchozí mohli posedět a při tom si poslechnout trampské písničky. Večer byla připravena taneční zábava, na které zahrál Jára Bílek a spol. Poděkování si zaslouží všichni pořadatelé, sponzoři a účastníci, a také doufáme, že za rok se znovu sejdeme na dalším ročníku této akce.

Autor: admin | Kdy: před desíti roky | Události a akce

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv