Léto v Železných horách navštívilo rekordních 549 turistů

V sobotu 1. srpna 2015 se uskutečnil již 21. ročník akce Léto v Železných horách. Pořadatelé i účastníci této turistické akce přivítali krásné počasí, které od rána přálo. Příjemná teplota přilákala na start v průběhu celého dne rekordních 549 účastníků, z toho 220 bylo pěších turistů a 329 lidí se do okolí vydalo na kole.

Nejstaršími účastníky byly pánové Krumpl a Laštovička, kteří absolvovali pochod ve věku úctyhodných 82 let. Nejmladším účastníkem byl tříměsíční Samuel Čapek. Pořadatelé jsou rádi, že na akci přijíždějí nejen lidé z blízkého okolí, ale i z různých vzdálených míst celé ČR. Letos zde byli dokonce i zahraniční účastníci a nebyla to pouze návštěva ze Slovenska, nejvzdálenější účastníci byli až z daleké Anglie, konkrétně z Farnborough. Ze Sobíňova se pochodu zúčastnilo 143 lidí.

Po příchodu nebo příjezdu do cíle dostal každý účastník pamětní list a na letním parketě bylo připraveno bohaté občerstvení. Skvělou atmosféru dotvářel koncert trampských písní, který se protáhl až do pozdních nočních hodin.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří se na této akci podíleli, všem pořadatelů, pomocníkům, hostinci „U Štefana“ za skvělé zázemí a hlavně všem účastníkům akce. Rádi Vás přivítáme v roce 2016 na dalších akcích v naší obci.

Autor: admin | Kdy: před šesti roky | Turistika

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv