Nabídka práce ŽĎAS

Společnost ŽĎAS a.s. se sídlem ve Žďáru nad Sázavou hledá nové zaměstnance v oboru strojírenství a metalurgie. Pro nevyučené v oboru nabízíme zvyšování kvalifikace absolvováním akreditovaných kurzů, svářečské zkoušky a možnost postupného zapracování. Práce je vhodná i pro absolventy technických oborů. Nástup možný ihned. Každý den, pondělí až pátek, vždy od 7:00–13:00 hod, máte možnost přijít za námi na Strojírenskou 675/6 , Žďár nad Sázavou, nebo nám napište na adresu: personalni@zdas.cz.

ŽĎAS – náborová akce

Autor: admin | Kdy: před čtyřmi roky |

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv