Nabídka růží - jaro 2015

Jarní nabídka prostokořených růží od firmy Ovocná a růžová školka Malochýn.

Keře máme silné s 3 a více výhony, otužilé, vypěstované v tvrdých podmínkách naší vysočiny. Poloha 560 m.n.m v katastru obce Sobíňov zajišťuje otužilost a dobrý růst i v horších klimatických podmínkách. Vždyť růže, královna květin, potěší svojí barvou, vůní i vytrvalým kvetením od léta do podzimu každého kolemjdoucího člověka. Předností je i její nenáročnost, bez speciálních požadavků a dlouhověkost.

Pokud Vás naše nabídka zaujme, potřebujete na dosadby, případně i výsadby ve větším množství, ozvěte se prosím na naše telefonní číslo nebo email. Cena je u nás v tomto období velmi výhodná a pohybuje se podle množství odebraných růží kolem 25,– Kč/ks. Růže posíláme i na dobírku.

Nabídka růži pro jaro 2015

Kontakt:
Ovocná a růžová školka Malochýn
582 62 Sobíňov 54
Tel. 728989984
 www.ovocnaskolkamalochyn.cz

Autor: admin | Kdy: před sedmi roky | Zajímavosti

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv