Ocenění odchovancům hokejového klubu HC Chotěboř

Vedení hokejového klubu HC Chotěboř se rozhodlo, že před derby utkáním s mužstvem Havlíčkova Brodu, slavnostně vyvěsí dresy na počest svým odchovancům, kteří během své dosavadní kariéry dokázali získat tituly mistrů republiky.

Jednalo se o hráče Miloslava Čermáka, Tomáše Zohornu a Michala Plutnara. Tito hráči udělali svoje první hokejové krůčky na zdejším ledě, odkud dále odešli hrát do Havlíčkova Brodu a otamtud je jejich osud nasměroval do velikého hokeje.

Před samotným odhalením dresů jsme tak na hokejové ploše mohli přivítat starostu Havlíčkova Brodu p. Mgr. Jana Tecla, starostu Chotěboře p. ing. Tomáše Škaryda, p. Jitku Zohornovou, která zastoupila syna Tomáše, který si musel plnit svoje povinnosti ve svém současném klubu v Rusku a dále se zúčastnili hráči Miloslav Čermák a Michal Plutnar i zástupci klubu p. Oldřich Cempírek a p. Petr Albrecht.

Po přivítání všech přítomných došlo již k dlouho očekávanému odhalení dresů a jejich vyvěšení nad ledovou plochu za bouřlivých ovací fanoušků.

O důstojnou atmosféru této předzápasové události se postarala i obě mužstva, fanoušci a veliké díky patří také nejmenším domácím hokejistům, kteří nastoupili na ledovou plochu bez trémy současně s domácími hráči. Společně potom obkroužili stadion a před samotným začátkem utkání si tak s hráči zakřičeli i bojovný pokřik.

Úvodní buly vhodil rozhodčí mezi starosty obou měst a zápas tak mohl začít.

Fotografie naleznete na http://ludvajs14.rajce.idnes.cz/…ckuv_Brod_B/

Autor: admin | Kdy: před pěti roky | Sport

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv