Pojďte sportovat

Ačkoliv venku panují vysoké letní teploty a počasí přímo láká ke koupání a k projížďkám na kole, pod střechou zimního stadionu v Chotěboři je na ploše položen nový multifunkční povrch, který si můžete až do 15. 8. přijít vyzkoušet a zasportovat si. Co k tomu potřebujete? Dobrou náladu a partu, chuť něco pro sebe udělat, sálovou sportovní obuv a objednat si pronájem na tel. čísle 724 113 531 v pracovních dnech od 6 do 14 hod.

Vyzkoušet si můžete sporty jako jsou např. florbal, hokejbal, futsal, inline bruslení, či badminton, na který Vám zapůjčíme rakety i míčky. Občerstvit se můžete přímo v hospůdce na zimáku, nebo při pěkném počasí na letním stadionu. Rozpis pronájmů najdete na https://www.teles-chotebor.cz/zimni-stadion/ 

Těšíme se na Vás.

Autor: admin | Kdy: před dvěma roky | Sport

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv