Pozvánka na utkání HC Chotěboř před Vánocemi

Hokejový klub HC Chotěboř zve srdečně všechny partnery klubu a fanoušky na poslední dvě domácí utkání v roce 2017, které se odehrají v neděli 17. 12. a ve středu 20. 12. V neděli od 17 hod. přivítáme mužstvo HC Slovan Moravská Třebová a ve středu od 18:30 hod. mužstvo HC Chrudim. Jedná se o první dvě utkání II. části soutěže KLM Pardubického kraje. Po odehrání I. části soutěže se naše mužstvo umístilo na velice pěkném druhém místě se 46 body. Pro diváky jsou připraveny slosovatelné vstupenky o hodnotné ceny, představí se i jedno z vozidel společnosti Auto … Žďár nad Sázavou. Po každém utkání budou oceněni nejlepší hráči obou mužstev.

Partnery těchto utkání jsou:

  • Pivovar Chotěboř
  • Obecní lesy a zeleň Libice nad Doubravou
  • Statek Doubravka s.r.o. Chotěboř
  • Solná jeskyně Havlíčkův Brod
  • Hokejový klub Chotěboř

Všem touto cestou předem děkujeme za podporu a přízeň, přijďte naše hráče podpořit v co největším počtu. Více informací o našem klubu najdete na stránkách www.hcchot.cz

Autor: Ondřej Starý | Kdy: před třemi měsíci | Sport