Pozvánka na vzdělávací kurz

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou pořádá pro širokou veřejnost i seniory kurz ovládání výpočetní techniky, které budou pro účastníky ZDARMA. Podrobné informace jsou na webu školy – www.skola.zdirec.cz. Zájemci se mohou přihlásit pomocí interaktivního formuláře, telefonicky i osobně ve škole. První společná schůzka se koná dne 9. září 2015 v 17.30 hodin ve škole. Srdečně zveme všechny zájemce ze Ždírce i okolí.

Autor: Miloš Starý | Kdy: před šesti roky | Zajímavosti

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv