Předání cen soutěže Vesnice roku 2016

Ve čtvrtek 6. října 2016 proběhlo v Senátu Parlamentu České Republiky slavnostní předávání cen vítězům krajských a celostátních kol soutěže Vesnice roku 2016, v kategorii Oranžová stuha ČR roku 2016. Naše obec získala od Ministerstva zemědělství částku 600 000,– Kč, která bude použitá na další rozvoj obce Sobíňov. Celkovým vítězem celostátního kola se stala obec Větřkovice z Moravskoslezkého kraje.

stuha-senat-2016

Autor: admin | Kdy: před pěti roky | Obecní úřad Zajímavosti

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv