Rybářský kroužek

Rybářská organizace MO Krucemburk oznamuje, že od neděle 22. října 2017 bude začínat svoji činnost rybářský kroužek. Do rybářského kroužku je nutno se předem přihlásit u p. Hřebíčka osobně nebo na telefonním čísle 777 038 559. Náplň rybářského kroužku: legislativa, rybolovná technika a způsoby lovu, poznávání ryb, živočichů a rostlin kolem vod. Zveme všechny děti ve věku od 7 do 15 let.

Autor: admin | Kdy: před čtyřmi roky | Zajímavosti

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv