Sobíňov a bruslení

Dovolím si zde zveřejnit hezký článek pana Vratislava Vorala, jenž napsal o akci, která se konala na zamrzlém „rybníčku na návsi“ v sobotu 9. ledna 2010.

Už v týdnu jsem si všiml, že se něco děje na naší požární nádrži. Párkrát jsem tam zahlédl chlapy, kteří vyhazovali sníh a stříkali vodu pro lepší a kvalitnější led. Říkal jsem si, že to připravují pro sebe, aby si mohli zabruslit, ale skutečnost byla více překvapující. V sobotu odpoledne se začala z ledu ozývat hudba a tak jsem se šel podívat.

brusleni01

Byl jsem mile překvapen z toho, co jsem spatřil. Na kluzišti spousta dětí v maskách, na břehu stánek s občerstvením, kde byl k dostání párek v rohlíku, pití pro děti i grog pro dospělé. Zkrátka vše co má být na pořádné akci. Kluziště ovázané balónky a okolo i dost rodičů.

brusleni02

Tak jsem si popovídal se sousedy a zjistil jsem, že se dalo dohromady pár rodičů a už druhý rok připravili tuto povedenou akci pro své děti a ostatní příchozí. Jsem rád a moc obdivuji lidi, kteří jsou ochotni dát se pro dobrou věc dohromady, připravit něco hezkého a potřebného, aby se naše děti také hnuly od svých počítačů a televize.

brusleni03

Podle nadšení dětí, reakcí rodičů a celkové atmosféry se tento ledový rej moc povedl a za nás diváky bych rád řekl, že fandím každé takovéto akci i lidem, kteří ji uspořádají.

Autor: admin | Kdy: před dvanácti roky | Zajímavosti

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv