Uzavírka silnice II/345 15-23.10.2020

Od čtvrtka 15.10.2020 do pátku 23.10.2020 proběhne uzavírka silnice II/345 mezi Sobíňovem a Bílkem.  V obci Bílek bude provedena oprava železničního přejezdu. Objízdná trasa pro veškerou silniční dopravu v obou směrech je vedena přes Ždírec nad Doubravou, Českou Bělou, Počátky a Chotěboř. Důrazně upozorňujeme řidiče, že lesní cesta i nová polní cesta mezi Sobíňovem a Bílkem, bude v těchto dnech znepřístupněna pro motorová vozidla!!! Železniční provoz bude nahrazen náhradní autobusovou dopravou s odjezdem autobusů z autobusové zastávky v Sobíňově. Výlukový jízdní řád vlaků je vyvěšen na stránkách obce Sobíňov a v tištěné podobě ve vývěsce před OÚ v Sobíňově.

les-uzavirka

uzavirka-1

uzavirka-2

Autor: admin | Kdy: před jedním rokem |

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv