Vánoční hvězdičková dílna

Podzim už se plně ujal vlády a do Adventu zbývají už jen čtyři týdny! Doufáme, že vás v tuto dobu můžeme pozvat do zasedací síně obecního úřadu od 18.00 hodin. První Korálkování se bude konat výjiměčně ve středu 29. 10. Následující setkání pak už budou tradičně v úterý.

hvezda-koralkovani

Každý rok zdobíme našimi výtvory vánoční stromeček a posíláme jej za Sobíňov do soutěže, která se koná pod patronací Místní akční skupiny Havlíčkův kraj. Pro letošek navrhujeme vytvořit hvězdičky podle jednotného vzoru (na fotografii). Potřebný materiál si budete moci zakoupit na místě. Jako občerstvení bude už tradiční čaj a linecké koláčky. Těšíme se na setkání s vámi i vašimi dětmi!

Autor: admin | Kdy: před sedmi roky | Události a akce

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv