Vánoční koncert Doubravanu v Chotěboři

Milé dámy, vážení pánové, drazí příznivci hudby,

dovolte nám, abychom Vás za Pěvecký sbor Doubravan pozvali na náš vánoční koncert, který letos nese název „Šťastné a veselé 2017“ s podtitulem „přeneseme Vás do dob F. L. Věka“, a který se uskuteční v sobotu 16. 12. v 18.00 v chotěbořské Sokolovně. Budete si moci vychutnat hudební skvosty, které jsou známy z tohoto kultovního seriálu. Spolu s vynikající mladou sopranistkou, Marianou Ambrožovou, toho času studentkou Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, Ondřejem Štefáčkem a Ondřejem Holubem, členem Schola Gregoriana Pragensis, za doprovodu Východočeského studentského orchestru předvedeme díla skladatelů Jana Václava Kopřivy (Missa pastoralis in D), Františka Xavera Brixiho, Jiřího Ignáce Linka a hlavně nestora českých vánoc Jana Jakuba Ryby. Rezervovat vstupenky s místenkami si můžete již nyní na adrese predprodej@doubravan.cz či u kteréhokoliv člena sboru. Cena vstupenek činí: 99,– Kč základní, 49,– Kč důchodci a studenti. Děti do 15 let a studenti ZUŠ mají vstup zdarma. Pro zájemce také chystáme drobné vánoční občerstvení v podobě vánočního svařáku.

Nenechte si ujít tento nevšední zážitek!

Vánoční koncert Doubravanu v Chotěboři 2017

Autor: admin | Kdy: před čtyřmi roky | Události a akce

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv