Velký úspěch našich mladých hasičů

V sobotu 3. listopadu se pětice mladých hasičů ze Sobíňova za velké podpory svých příznivců vypravila na Memoriál Marty Habadové do Prahy. Jde o závod jednotlivců na 60 metrů s překážkami. Závodu  se zúčastnilo 60 sborů ze všech koutů České republiky a dva sbory našich východních sousedů ze Slovenska, avšak z našeho okresu, jsme přijeli jediní.

Své boje zahájily kolem deváté hodiny nejprve mladší dívky, kde startovala i naše Péťa Adamcová. Po prvních pokusech byla průběžně na třetím místě, ale svým druhým  bezchybným pokusem nenechala nikoho na pochybách, že má natrénováno ze všech nejlépe a vybojovala výbornou zlatou medaili se svým osobním rekordním časem 15,51s.

Následovala kategorie mladších chlapců, kde jsme zástupce neměli, ale poté startovala pro nás velice zajímavá kategorie starších dívek, kde jsme měli hned tři želízka v ohni. Pilný trénink se opravdu vyplatil. Hned prvním pokusem zaběhla Gabča Adamcová čas 14,15s a tím vybojovala skvělé stříbro. Káťa Bílková se se svým časem 15,90s dostala na 38. místo, což je v konkurenci 126 dalších dívek také výborným umístěním. To Štěpánka Polánská bohužel ani na tomto závodě neprolomila svojí smůlu a měla v obou pokusech neplatný pokus i tak si zaslouží pochvalu za velikou bojovnost.

Jako poslední se do bojů vrhnul Jeníček Cimpl. I on nás svým výkonem 19,71s velmi potěšil. Skončil na 76. místě, ovšem ze 125 dalších účastníků kategorie starších chlapců.

Celkem se memoriálu zúčastnilo 559 závodníků. Díky patří všem pořadatelům za dobrou organizaci a všem, kteří nás podporovali ať už přímo na místě nebo doma u přímého přenosu na internetové televizi.Autor: Miloš Starý | Kdy: před devíti roky | Události a akce

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv