Vrchol drzosti a hyenismu v období karantény.

Podomní prodejci jsou pro naše obce neustálým problémem, ale vrchol všeho byl dneska, kdy pod záminkou domluvených telefonických schůzek začala obec Sobíňov obcházet pofiderní dvojice od jednoho nejmenovaného prodejce energií, pod záminkou průzkumu trhu. Chápete to?  V téhle době, kdy se dělají opatření a omezení na všech místech? Nezlobte se na mne, ale to už je opravdu vrchol všeho.  Apeluji tímto na všechny, aby na podobné nabídky vůbec nereagovali. Za naší obec jsem již podal podnět na vyšší místa, aby se tato problematika začala řešit.

 

Miloš Starý, starosta obce

Autor: Miloš Starý | Kdy: před dvěma roky |

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv