Zdařilá akce

Dálkový pochod a cykloturistická jízda „Léto v Železných horách“ se letos opět vydařila. Tentokrát nám přálo počasí a i proto se sešlo 434 účastníků. Akce byla vyhlášena jako cyklosraz KČT oblasti Vysočina a tak bylo více cyklistů a to 246. Pěších turistů bylo 188. Účast turistů na trasách :

Cyklo Pěší
20 km 52 7 km 44
40 km 100 15 m 99
80 km 94 25 km 18
35 km 5
50 km 12
Opět se k nám sjeli zájemci z celé republiky. Nejvíce bylo ze Sobíňova 130, dále H. Brodu 41, Chotěboře 32, Žďáru n. S. 20, Jihlavy 18, Prahy 14, Ždírce n.D. 15, Pelhřimova 13, Senožat 10 atd. Jednotlivci přijeli nejen z Vysočiny, ale i jiných koutů republiky. Například z Kolína, Varnsdorfu, Lázní Bělohrad, Stochova, Brna, Velkých Bílovic, Bystřice p. Hostýnem nebo Hustopečí. Nejmladší byla Anička Slámová z Hustopečí, nejstarší František Kadlec ze Žďáru nad Sázavou ročník 1922. Nejvzdálenější Anna a Miloslav Vítů z Teplic. Ke spokojenosti přispěla i hudba a dobrá krmě na parketě. Děkujeme všem, kteří přispěli ke zdaru této akce a nezapomeňte první sobotu v únoru na „Memoriál“.
Autor: admin | Kdy: před devíti roky | Turistika Zajímavosti

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv