Zimním podoubravím po dvacátéčtvrté

V sobotu 3. února 2018 se konal 24. ročník akce „Zimním Podoubravím aneb Memoriál Ladislava Dymáčka“. Po loňském memoriálu byl letos pochod opět bez sněhu. Předpověď pro chůzi byla ale téměř ideální, teplota kolem nuly, bez větru a téměř beze srážek. Na start přišlo 246 lidí, z tohoto počtu se 88 lidí vydalo na dvacetikilometrovou trasu a 158 lidí na kratší, patnáctikilometrovou. Několik turistů vyrazilo na trasu i na kole.

Nejvíc účastníků bylo ze Sobíňova (88), poté z Havlíčkova Brodu (41), Chotěboře (27), Žďáru n/S (13) a Jihlavy (12). Přijeli ale také turisté např. z Humpolce, Třebíče a také ze vzdálenějších míst jako jsou Vidče, Lipno nebo Lidečko.

V cíli v hostinci „U Štefana“ byl pro každého připraven pamětní list. Chtěl bych poděkovat všem, kdo se na akci podíleli, všem pořadatelům, pomocníkům a v neposlední řadě také všem účastníkům pochodu. Budeme se na vás těšit na dalších akcích v naší obci.

Autor: admin | Kdy: před čtyřmi roky | Události a akce

Navštivte nás na facebooku

Kontakt

Obec Sobíňov

Adresa:
Sobíňov č.p. 200
582 62

Telefon: 569 694 534
E-mail: ou@obecsobinov.cz

Více informací

Zpracování osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu ...

Zobrazit celý text

Přístupnost webu

Informace o přístupnosti webu naleznete v tomto článku

Zobrazit

Firmy v naší obci

Historie obce Sobíňov

Aktuální počasí

Další užitečné odkazy

Náhodná fotografie

Počítadlo návštěv